Hoffmann Wytwórnia Aromatów Spożywczych

Specjalizujemy się w produkcji aromatów spożywczych, które potocznie można nazwać „słodkimi” lub „deserowymi”. W głównej mierze stawiamy bowiem na aromaty owocowe, orzechowe, waniliowe, śmietankowe, czekoladowe, karmelowe, rumowe, cytrusowe, miętowe itp. Można je stosować we wszystkich wyrobach spożywczych, których aromatyzowanie nie jest zabronione szczególnymi przepisami. Nasi klienci stosują aromaty nie tylko w przemyśle spożywczym, ale również w innych produktach. Szczegółowe informacje dotyczące stosowania aromatów proszkowych i płynnych można uzyskać w naszym dziale handlowym lub laboratorium. Zapraszamy do kontaktu i składania zamówień na nasze aromaty!

Czym są aromaty spożywcze?

Nowoczesne aromaty spożywcze stanowią innowacyjny rezultat zamknięcia maksymalnego smaku w minimalnych wartościach. Wnikliwie opracowany proces pozyskiwania aromatów pozwala na zachowanie ich głębokich walorów, co przekłada się na intensywność i autentyczność doznań smakowych. Produkujemy aromaty płynne i proszkowe w wielu wariantach smakowych i zapachowych, dzięki którym w szybki i łatwy sposób stworzysz wyjątkowe potrawy, desery czy lody. Wykorzystasz je również w suplementach i odżywkach.

Oferta aromatów spożywczych do deserów

W świecie kulinarnych doznań poszukiwanie doskonałego smaku i aromatu jest nieustanną podróżą. Dla tych, którzy pragną wzbogacić swoje kulinarno-dietetyczne doświadczenia, prezentujemy naszą ofertę smacznych aromatów spożywczych – prawdziwych klejnotów dla kucharzy, pasjonatów fitnessu oraz tych, którzy cenią sobie niezwykły smak. Zamówisz u nas m.in.:

  • aromaty owocowe – arbuz, borówka amerykańska, kiwi;
  • aromaty alkoholowe – ajerkoniak, arak, brandy
  • aromaty orzechowe – pistacja, orzech laskowy;
  • aromaty o esencji przypraw – cynamon;
  • aromaty deserowe – wanilia, czekolada mleczna, gorzka, biała, karmel, kawa, słony karmel;
  • pozostałe – cola, guma balonowa.

Dysponujemy oczywiście znacznie bogatszym asortymentem. Więcej pozycji znajdziesz w załączonych dokumentach – spis aromatów spożywczych płynnych i zbiór aromatów spożywczych proszkowych. Serdecznie zapraszamy do składania zamówień. Znajdziesz u nas także naturalne aromaty ziołowe i owocowe. Zapewniamy szybką realizację dostaw i możliwość składania zamówień bez minimum zakupowego!

Zastosowanie aromatów spożywczych w kuchni i nie tylko

Nasze aromaty spożywcze zero kalorii doskonale komponują się w różnorodnych wyrobach spożywczych. W szczególności – znakomicie sprawdzają się w produktach sypkich, takich jak koncentraty deserów czy lodów w proszku, dodając im niepowtarzalnego smaku i aromatu, a także płynnych i kremowych potrawach, takich jak m.in. koktajle. Niewątpliwie zaskoczą również entuzjastów zdrowego stylu życia! Od sportowców po osoby dbające o zrównoważoną dietę. Wykorzystasz je poprzez wzbogacenie odżywek i suplementów dietetycznych w pyszny smak i aromat!

Esencja smaku zamknięta w mikrokapsułkach i płynach

W naszych aromatach spożywczych kryje się magia smaku, doskonale zamknięta w mikrokapsułkach i płynach. Proces mikrokapsułkowania to prawdziwa innowacja, która pozwala na zachowanie pełnych walorów smakowych w delikatnych otoczkach maltodekstryny i gumy arabskiej. To idealne połączenie, które umożliwia uwolnienie esencji smaku w najbardziej precyzyjny sposób, zachowując autentyczność i intensywność. Dzięki naszym płynnym i proszkowym aromatom spożywczym masz możliwość dodać tę wyjątkową esencję smaku do swoich kulinarnych i dietetycznych eksperymentów!