Hoffmann Wytwórnia Aromatów Spożywczych

Jakość potwierdzona certyfikatami

Priorytetem działalności naszej firmy jest sprzedaż bezpiecznych produktów wysokiej jakości. Oferowane przez nas wyroby są produkowane zgodnie z prawem żywnościowym, kodeksem żywnościowym (Codex Alimentarius) oraz zasadami HACCP, będącymi częścią wewnętrznego systemu zarządzania bezpieczeństwem żywności. W 2010 roku wprowadziliśmy system, bazując na normie ISO 22000:2005. Przez 10 lat systematycznie odnawialiśmy certyfikat. Obecnie, wychodząc naprzeciw coraz większym oczekiwaniom naszych odbiorców, wdrożyliśmy system IFS Food, należący do grupy standardów honorowanych przez Globalną inicjatywę na rzecz bezpieczeństwa żywności (GFSI – Global Food Safety Initiative). W maju 2020 roku został on pozytywnie zweryfikowany podczas audytu przeprowadzonego przez jednostkę certyfikującą TÜV Rheinland. Wysoką jakość utrzymujemy przy produkcji wszystkich naszych pozycji, w tym płynnych aromatów do deserów, produktów w wariancie proszkowym, a także barwników i substancji aromatyzujących uniwersalnego przeznaczenia. Zapraszamy do zakupów!

Jakość potwierdzona certyfikatami

W trosce o zapewnienie najwyższej jakości naszych produktów – jesteśmy dumni z szeregu otrzymanych certyfikatów i wyróżnień potwierdzających nasze zaangażowanie w doskonalenie i zrównoważone podejście. Wspólnie kształtujemy naszą markę, mając na uwadze dobro naszych klientów. Wierzymy, że transparentność i dążenie do doskonałości to kluczowe wartości. Dlatego też stawiamy sobie za cel nieustanne doskonalenie naszych produktów i praktyk, by dostarczać najlepsze preparaty i substancje poprawiające właściwości dań, wypieków, suplementów i napojów spożywczych.

Wysoka jakość produktów to kluczowy element sukcesu naszej firmy. Oznacza ona nie tylko spełnienie Waszych oczekiwań, ale także przekroczenie ich, dostarczając produkty, które są trwałe, niezawodne i zgodne z najwyższymi standardami. W głównej mierze otrzymujemy certyfikaty i wyróżnienia w zakresie produkcji aromatów proszkowych i płynnych wraz z ich kontrolowaniem i pakowaniem. Wysoka jakość produktów przekłada się na zadowolenie klientów, lojalność, pozytywne opinie i polecenia. Skupiamy się na każdym etapie produkcji – od wyboru najlepszych surowców, poprzez precyzyjny proces produkcyjny, aż po staranną kontrolę jakości.